Ako ochrániť vaše vozidlo pred počasím?

Máte rodinný dom bež garáže a nechcete, aby vaše auto parkovalo bez akejkoľvek ochrany? Stavba novej garáže môže byť časovo aj finančne náročná. Spoločnosť Koverta preto prišla s nápadom, že budú vyrábať kvalitné a pekné prístrešky za dobrú cenu. Okrem toho mysleli aj na ľudí, ktorí sa nevozia v aute, ale radšej cestujú na bicykli. Ich BikeBox zaujme nejedného cyklistu.

Ako ochrániť vaše vozidlo pred počasím?

Ako ochrániť vaše vozidlo pred počasím? (Foto: unsplash.com)

Prečo kúpiť prístrešok pre auto?

Neustály vplyv počasia môže autu do určitej miery znižovať životnosť. Slnečné žiarenie nerobí dobre laku, dažďová voda obsahuje nečistoty, ktoré po zaschnutí kazia výzor auta a krúpy môžu vážne poškodiť sklá alebo farbu. Zabezpečiť autu prístrešok má ale ešte jeden, oveľa príjemnejší dôvod – pohodlie. Každý vodič sa dostal do situácie, kedy slnko prehrialo interiér a bol problém držať volant bez pocitu, že na dlaniach bude mať popáleniny. V zime naopak musíte bojovať s omrzlinami, keď v hustom snežení metličkou odhŕňate sneh z celého auta. Na to môžete s prístreškom zabudnúť. Dokonca aj obyčajné vykladanie nákupu v daždi bude s veľkým prístreškom na auto oveľa príjemnejšie.

Koverta – slovenská kvalita za dobrú cenu

Koverta je slovenská spoločnosť, ktorá sa už viac ako 20 rokov venuje výrobe oceľových konštrukcii a prístreškov. Ich skúsenosti sú na veľmi vysokej úrovni a to sa prejavuje aj na kvalite výsledného produktu. Prístrešky nepotrebujú žiadnu údržbu, montáž je rýchla a ešte k tomu si ich vzhľad môžete prispôsobiť podľa vlastného vkusu. O montáž a upevnenie prístrešku sa postará tím špeciálne vyškolených pracovníkov, takže o túto časť nemusíte mať obavy. Minimalistický design celej konštrukcie si viete doladiť výberom zo širokej škály farieb.

Myslia aj na cyklistov

V spoločnosti Koverta vedia, že bicykel je okrem športu aj veľmi obľúbená forma dopravy. Preto sa rozhodli do ponuky zaradiť aj systém na pohodlné uskladnenie bicyklov. Ide o boxy, do ktorých sa dajú odložiť a zamknúť, takže budú chránené pred krádežou, počasím a ešte k tomu nebudú zaberať zbytočne veľa miesta.

BikeBoxy sú tvorené základnou konštrukciou, ktorá je krytá plechmi s hrúbkou 0,5mm. Môžete si vybrať z troch možností – pre 3, 4 alebo 5 bicyklov – a podobne ako pri prístreškoch pre autá, aj tu si môžete zvoliť farbu. Bicykle sa dovnútra vkladajú cez dvere, ktoré tvoria celú prednú stenu a sú zavesené za predné koleso vo zvislej polohe.

Nech už do práce jazdíte na bicykli alebo aute, Koverta pre vás má riešenie na ochranu vášho vozidla. Svojich zákazníkov si vážia a preto s vami celý plán detailne prejdú a následne urobia všetko pre to, aby ste boli s výsledkom spokojní. Okrem toho bude spokojné aj vaše vozidlo, ktoré už nebude musieť znášať vplyv počasia.

Text: PR

Podobné články